ד"ר מרקיזה

מרקיזות לחלון

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר:

מרקיזות לחלון

מחירי מרקיזות לחלון הופכות פופולריות ומבוקשות יותר ויותר משנה לשנה.

כאשר מתקנים מרקיזות לחלון הן נותנת הגנה וצל מפני השמש בלי שסוכך המרקיזה ימנע מהאור להיכנס לחדר.

בנוסף הן נותנות הגנה טובה בזמן גשמים אבל חשוב לדעת שבשונה מהרבה סוככים שקיימים היום את המרקיזה מומלץ וכדאי להשאיר פתוחה בימים של גשמים וככה הגשם לא יזיק לה כלל.

מרקיזות לחלון מוסיפות הרבה יופי במראה החיצוני של הבית או הבניין בו אתם גרים,

הן יכולות להוסיף מאוד גם בחלון המשרד או בבית העסק שלכם , והן יכולות להיות מוקנות כמעט בכל חלון גם בחלונות קטנים יחסית, תוך התאמת המרקיזה לחלון שלכם.

המלצות חשובות לפני רכישת מרקיזות לחלון

חשוב ומומלץ לקנות מרקיזות לחלון מחנות או בעל מקצוע שאתם יכולים לסמוך עליהם ושנותנים לכם אחריות על המרקיזות וההתקנה שלהן אפילו למשך כמה שנים וככה תוכלו להיות רגועים לגבי איכות המרקיזה וההתקנה שלה.

  בנוסף, דווקא בגלל שהמרקיזה תישאר אצלכם לאורך שנים חשוב שתהיו שלמים מאוד עם הצבע והדוגמא שעל המרקיזה וכדאי אפילו שתתרשמו דרך תמונות של מרקיזות זהות שבעל המקצוע או החנות התקין בעבר ותראו שאתם אכן מתחברים ואוהבים אותן.

מרקיזה לחלון- מחיר

בהזמנת מרקיזה לחלון, מחיר המרקיזה יתחיל ממחיר של כמה מאות שקלים למ"ר והמחיר הסופי יכול לעלות הרבה יותר לפי סוג המרקיזה והתוספות שתרצו.

מחיר מרקיזה לחלון שהיא בעל יכולת פתיחה וסגירה ידני יהיה זול הרבה יותר ממחיר של מרקיזה לחלון בעל מנגנון לפתיחה וסגירה חשמלית.

כאשר מדובר במרקיזה קטנה לא יהיה קשה להשתמש במנגנון ידני, אולם כשמדובר במרקיזה גדולה עדיף ומומלץ מאוד להתקין מנגנון חשמלי (ולפעמים לא אפשרי להתקין מנגנון הפעלה ידני).

בנוסף, מחיר מרקיזה לחלון יכול להיות יותר אם תבחרו בעיצובים ודגמים ספציפיים שיקרים יותר.

מלבד המחיר של מרקיזה לחלון תצטרכו להוסיף תשלום עבור ההתקנה של המרקיזה שגם סכום זה משנה בהתאם למרקיזה שרכשתם, למיקום ההתקנה שלה ועוד.

בכל אופן בקניית מרקיזה לחלון המחיר שתשלמו יהיה רק בזמן הקנייה ואין צורך בתחזוקה או הוצאות שוטפות על המרקיזה.