ד"ר מרקיזה

מרקיזה לחנות

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר:

מרקיזה לחנות

מרקיזה לחנות הינה פתרון ההצללה הטוב והמתאים ביותר לחנות. 

המרקיזה יכולה להיות מותקנת בכניסה לחנות כשעליה תוכלו להדפיס את הלוגו או המותג של החנות שלכם ובעצם ליצור פלטפורמה נוספת שתשרת אתכם לפרסום של החנות,

סוגי מרקיזה לחנות גם תספק לחנות שלכם הגנה מפני מזג אוויר קיצוני במשך כל ימות השנה ואפשרות לשים דברים מחוץ לחנות מתכת למרקיזה שיוכלו למשוך אליכם לקוחות חדשים לחנות מבלי שהדברים ייפגעו או יינזקו.

מרקיזה יכולה להיות בעלת דרך הפעלה ידנית שתפתח ותיסגר בעזרת משיכת חבל מתאים לכך או שהיא יכולה להיות בעלת מנגנון חשמלי לפתיחה ולסגירה שלה, ולרוב יש אפשרות לשילוב של שניהם.

למה חשוב לשים לב ברכישת מרקיזה לחנות

יש הרבה מאוד מקומות שמציעים היום למכירה מרקיזה, אבל דווקא בגלל ריבוי המקומות והתחרות שנוצרת בשוק לגבי המרקיזות אל תתפתו ללכת ישר על המחיר הנמוך שמוצע לכם.

מאחר שהאיכות כאן לא פחות חשובה ובפרט כאשר אתם מזמינים מרקיזה שיש לכם אחריות גם על הלקוחות שבאים לחנות וגם על העובדים בחנות שלכם.

חשוב שתיקנו את המרקיזה ממקום עם ניסיון, שייתן לכם אחריות עליה, על ההתקנה שלה וייתן לכם מענה מהיר וזמין ברגע שתצטרכו או במקרה של תקלה, גם בעתיד.    

חשוב בטרם הרכישה של מרקיזה שלכם שתבינו היטב מה אתם רוצים תיתן לכם וככה יחד עם איש מקצוע תוכלו להתאים את המרקיזה מבחינת הגודל, המיקום והמראה שלה.

דברים שמשפיעים על עלות מרקיזה לחנות

מחירה הסופי של מרקיזה ישקלל בתוכו הרבה דברים ולכן כדאי מאוד להתייעץ עם איש מקצוע תוך פירוט כלל הדברים הבאים.

ראשית, גודל המרקיזה הנצרך שלכם. אם יש באפשרותכם למדוד את שטח המקום בו אתם מעוניינים להתקין את המרקיזה בטרם הבקשה להצעת מחיר זה יכול לעזור. 

דבר נוסף אם תהיו מעוניינים במיתוג לחנות שלכם על גבי המרקיזה זה עלול לייקר את המחיר.

גם סוג הכיסוי שיהיה מונח על המרקיזה יכול לשנות את המחיר הסופי שלה.

לכל הדברים אלו יהיה תוספת מחיר על ההתקנה של המרקיזה ותוספת במידה ותהיו מעוניינים במנגנון הפעלה חשמלי שהוא יקר יותר מהידני.