ד"ר מרקיזה

פרגולה בטון

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר:

פרגולה בטון

פרגולה בטון היא פרגולה שמכינים אותה מבטון כפי שניתן להבין משמה, היא פרגולה כבדה יחסית התקנתה לא פשוטה כל כך לעומת חומרים קלים יותר למשל עץ או אלומיניום.

פרגולה בטון יכולה לפתור את בעיית החשכה בבית מכיוון שכשבונים מסגרת הבנויה מעמודים של בטון המחוברים לקיר החיצוני של הבית ועל עמודים אלא מתקינים יריעות בד .

לרוב יריעות אלה יהיו שקופות ובכך נוצרת תחושה נעימה של הצללה עדינה למרפסת הבית.

ישנם מספר אופציות לסוגי החומרים שניתן להתקין על עמודי בטון אלה למשל פוליקרבונט שזהו חומר שאטום למים והוא אינו זקוק לטיפול שוטף כלל ומעניק קירוי מלא מפני קרני השמש ובימים של גשם .

סוגי פתרונות הצללה

ניתן לבחור בפתרונות הצללה נוספים באמצעות רפפות אלומיניום וליצור מראה אלגנטי וקליל יותר.

הן קלות להרכבה ולא דורשות אישורים מיוחדים, כמו כן ניתן לעצב את האלומיניום במגוון רחב של אפשרויות – פרגולה בטון עם אלומיניום היא הפרגולה הפופולרית ביותר .

אומנם בחירת החומר היא של הלקוח בהתאם לתחושה שהוא מעוניין לקבל בביתו.

יש לשים דגש חשוב בעת רכישת פרגולה בטון במספר אופנים :

יש לרכוש את הפרגולה ממקום המתמחה בתחום הפרגולות במיוחד של הבטון מכיוון שהשימוש בחומרים איכותיים הוא קריטי והכרחי לפני בניית הפרגולה שכן דבר זה יהווה לכם תנאי איזה פרגולה תקבלו בסופו של דבר .

יש לקבל הכוונה מבעל מקצוע המוסמך בתחום על מנת שיתאים לביתכם את הפרגולה המתאימה ביותר בהתאם לנתונים בשטח לדוגמה מידות הפרגולה ומיקומה במרחב .

פרגולות בעיצובים יפים להפליא

ניתן לעצב את הפרגולה ומרקיזות במגוון רכב של דרכים כל זאת תקבלו אופציות מבעל העסק בו בחרתם .

איננה זקוקה לאישורים מיוחדים , והיא איננה דורשת טיפול תמידי היא אטומה למים והחוזק שלה כפי שניתן להבין יעמוד בכל תנאי מזג האוויר לכן אין צורך לדאוג לחוזקתה כלל.

אז אם החלטתם לעשות פרגולה בביתכם, אתם מעוניינים שיהיה הצללה נעימה במרפסת ולקבל הגנה מפני ימים חזקים של גשם אך גם שיהיה מראה מרשים ומושך את העין – היא הפרגולה המושלמת עבורכם.