ד"ר מרקיזה

פרגולות

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר:

פרגולות

יש שני סוגים עיקריים לפרגולות שמוצעות היום למכירה במגוון חנויות או אצל בעלי מקצוע פרטיים והן פרגולות מעץ ופרגולות מאלומיניום.

פרגולות מעץ הן הפרגולות הוותיקות יותר ושומרות על המראה העתיק שלכם ביחד עם שינויים מודרניים שיתווספו להן עם השנים, הן מיוצרות מסוגים שונים של עץ.

לעומתן פרגולות אלומיניום או סגירות לחורף הינן פרגולות מתקדמות, חדשניות ומודרניות, שיכולה להיות להן אפשרות אם תרצו של פתיחה וסגירה באופן חשמלי או ידני. 

ובנוסף כדאי לדעת שניתן לצבוע את הפרגולות האלו בצבעי עץ אם אתם מעוניינים במראה של העץ יחד עם החדשות של היום.

הפרגולות מיוצרות בהתאמה אישית למקום בו הן יותקנו תוך הבנת הרצונות והצרכים האישיים שלכם והן יכולות להיות מותקנות במרפסות, גינות וכדומה.

פרגולות- מחירים

בהזמנת פתרונות הצללה נוספים, מחירים משתנים מאוד קודם כל בהבחנה של סוג הפרגולה המבוקש כאשר בדרך כלל פרגולה מעץ תהיה יותר זולה מפרגולה שעשויה  מאלומיניום.

גם באותו סוג פרגולה יכולים להיות שינויים במחיר. לדוגמא בפרגולה מעץ סוג העץ שיבחר לפרגולה ישפיע על המחיר הסופי שלה.

מלבד מחירים להצללות עצמן תהיה גם תוספת מחיר להתקנת הפרגולות בהתאם לצורך ומיקום ההתקנה של הפרגולה המבוקשת.

חשוב לזכור שמחירים של הצללות לא תמיד זולים וגם אם מוצאים פרגולה זולה מידי מומלץ לבדוק את האיכות שלה,

משום שמעבר למחירי הפרגולה חשוב שהאיכות תהיה גבוהה וככה הפרגולה תחזיק לכם מעמד זמן רב ובעצם ההוצאה עבורה תהיה הוצאה משתלמת מאוד וחד פעמית.

דברים נוספים המשפיעים על מחיר פרגולה

מחיר פרגולה יכול להתייקר בעקבות תוספות שתרצו, 

לדוגמא אם תחליטו להוסיף בפרגולה מאלומיניום מנוע הפעלה חשמלי לפרגולה, מחיר הפרגולה יעלה. אולם שדרוג זה אינו חובה בקניית פרגולה.

דוגמא נוספת- אם תרצו להוסיף רשת בד או קירוי לפרגולה הדבר יהיה כרוך בתוספת תשלום מצדכם.

ובאופן כללי- מחיר פרגולה יחל בדרך כלל ממחיר של כמה מאות למ"ר ויכול להגיע לסכומים גבוהים הרבה יותר בהתאם לסוג הפרגולה שתיבחר.

הפרגולה תגיע בדרך כלל עם אחריות למספר שנים קדימה כשהאחריות הינה על הפרגולה עצמה ועל ההתקנה שלה ומחיר הפרגולה יכלול את האחריות.