ד"ר מרקיזה

סוכך מסילות

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר:

סוכך מסילות

כאשר רוצים לבצע התקנה של סוכך מסילות חשוב לדעת שסוכך מסילות יהיה טוב להתקנה בדרך כלל במקומות גדולים יחסית וייתן פתרון הצללה טוב למקומות אלו בכל עונות השנה, גם כשמזג האוויר קיצוני במיוחד.

סוכך מסילות יהיה בעל צורת הפעלה חשמלית ויוכל להיפתח ולהיסגר לפי בחירה שלכם על ידי שלט או על ידי לחיצת כפתור.

 השלד של סוכך מסילות יהיה בנוי בדרך כלל ממתכת של אלומיניום חזקה שתישמר בצורה טובה ואיכותית לאורך זמן.

ניתן להתקין סוכך מסילות ברהבה מקומות כמו בגינה ובמרפסת בבית ובבית העסק שלכם.

יתרונות של סוככי מסילות

סוככי מסילות הן בעלי עמידות גבוהה ונראות טובה ולא מצריכות בדרך כלל הגשת בקשה לרשויות המקומות בטרם ההתקנה שלהם.

הגודל של סוככי מסילות כשהם סגורים מאוד קטן ולא תופס הרבה מקום ולכן ניתן להתקין אותו בקלות כמעט בכל מקום והמראה שלו אסטטי ונקי מאוד.

ניתן להזמין סוככי מסילות בהזמנה אישית של צבע ודוגמא שמתאימה לרצונות שלכם ולמקום בו את מעוניינים להתקין סוככי מסילות אצלכם.

סוכך מסילות- מחיר

בהזמנת סוכך מסילות או פתרונות הצללה נוספים, מחיר הסוכך ייקבע סביב מספר פרמטרים שמשפיעים על העלויות שלו.

ראשית בטרם ביצוע הזמנת סוכך מסילות, חשוב לדעת שמחיר סוכך מסילות מתחיל בדרך כלל בכמה אלפים החל מלפחות 7,000 ₪ ויכול להגיע למחירים גבוהים הרבה יותר וחשוב שתיראו שיש לכם את התקציב לכך.

הסכום הבסיסי ייקבע על פי גודל סוכך המסילות הדרוש לכם.

בנוסף למחיר סוכך מסילות תצטרכו לקחת בחשבון את עלות ההתקנה שלו שתהיה בדרך כלל סכום של כמה מאות בודדים.

מחיר סוכך מסילות יעלה בהתאם לתוספות שלעיתים הם יהיו בחירה שלכם ולעיתים אלו יהיה תוספות שתהיו חייבים להוסיף כמו- הוספת מנגנון הפעלה חשמלי לסוכך מסילות שיעלה לכם עוד כמה מאות או כמה אלפים עבור המנוע החשמלי שצריך להיות מותקן יחד עם הסוכך מסילות.

 שדרוגים נוספים שאינם חובה אבל אפשריים בסוככי מסילות הן חיישנים שונים שניתן לחבר אל הסוככים, צבע או עיצוב ייחודי לפי התאמה אישית ועוד.

מאחר וסוכך מסילות הוא לא דבר זול חשוב לבצע הזמנה של סוככי מסילות  או סגירות לחורף במקום מומלץ שנותן לכם אחריות מלאה על ההתקנה ועל הסוכך עצמו וככה תוכלו להיות בטוחים יותר לגבי הסוכך שאתם מזמינים.