ד"ר מרקיזה

סוככים

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר:

סוככים

סוככים או פתרונות הצללה נוספים יכולים להתאים להרבה מאוד מקומות החל בביתי עסק שונים, במשרדים, בבתים פרטיים, בבניין מגורים ובעצם הם יכולים להתאים כמעט לכל מקום שתרצו.

הסוככים יכולים לתת לכם פתרון טוב בימים שהשמש מקשה עליכם להיות מחוץ לבית ובחלק מהסוככים גם תהיה הגנה מקסימלית בזמנים גשומים בחודשי החורף.

משך זמן התקנה של סוכך אצלכם ייקח בדרך כלל מספר שעות בודדות.

הסוככים או מחירי מרקיזות יכולים להגיע בצורות שונות, בצבעים לפי בחירה שלכם ובעיצובים מגוונים שיכולים מאוד לייפות את המקום בו תבחרו להתקין את הסוככים.

בגלל שיש הרבה מאוד סוגי סוככים שמוצעים למכירה ויש גם לא מעט אנשים מקצוע וחנויות בתחום שמוכרות סוככים חשוב לא להתפזר מידי ולנסות להיות מדויקים כמה שנים סביב הרצונות שלכם מהסוככים ומנותני השירות בתחום זה.

סוגי סוככים פופולריים

סוגי סוככים פופולריים ביותר הם סוכך קבוע, סוככי זרועו שונים וסוכך מרקיזה.

לכל אחד  מאלו יתרונות וחסרונות שונים וצריך לבצע התאמה של הסוכך הכי טוב עבור הדרישות והרצונות האישיים שלכם.

הצללות הללו יכולים להגיע כקבועים שאין להם יכולת תזוזה כלל או שניתן להתקין יחד איתם מעבר הפעלה חשמלית או אופציית הפעלה ידנית שתיתן לכם אפשרות לפתוח ולסגור את הצללות לפי בחירה שלכם, הרבה פעמים ניתן לשלב בין שתי האופציות.

מחיר של סוככים

מחיר של הצללות אלו משתנה מאוד ומומלץ לבקש הצעת מחיר מסודרת מבעל מקצוע או אפילו ממספר בעלי מקצוע בתחום תוך פירוט כלל הדברים שיכולים להשפיע על המחיר הסופי של הסוככים.

הגודל של הסוכך הדרוש ישפיע באופן ישיר על העלות שלו, גם סוג הסוכך אותו תרצו להתקין אצלכם, עיצוב והדגם שלו ישנה מאוד את המחיר.

יכולים להיות שדרוגים נוספות שהן לא חובה אבל אם תרצו אותם הם ייקרו את עלות הסוכך כמו- הוספת מנגנון הפעלה חשמלי לסוכך.  

ובנוסף למחיר של הסוכך עצמו תצטרכו לשלם את מחיר ההובלה וההתקנה של הסוכך אצלכם היכן שתרצו.

אומנם המחיר של סוכך טוב ואיכותי לא בהכרח יהיה זול אבל הסוכך יישאר אתכם למשך זמן רב מבלי שתצטרכו להוציא עליו עוד כספים נוספים.