ד"ר מרקיזה

מרקיזה מתקפלת

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר:

מרקיזה מתקפלת

הסוכך מורכב משלדת אלומיניום שבצדדים שלו ישנה מניפה של זרועות פרופיל אלומיניום הנותנים למרקיזה את הצורה המיוחדת שלה שהיא רבע עיגול.

עוד כוללות המרקיזות כמובן בד כיסוי ואפשר לשלוט במערכת ההפעלה ידנית או חשמלית.

צורתה החיצונית של המרקיזה המתקפלת- שהיא צורת רבע עיגול, יוצרת מגבלה בגודל הפרופילים מהצד של המרקיזה המשפיעים על גודל היציאה שלה והמרחק אליו ניתן לצאת לצורך הצללה וכיסוי התקרה.

כל הפרופילים מהצד צריכים להיות באורך זהה, כאורך הרדיוס של העיגול. גודל היציאה צריך להיות זהה לגובה כלפי מעלה.

יש לזה פתרון הצללה נוסף והוא בניית מבנה קבוע ממנה אשר ממנה תצא המרקיזה המתקפלת.

סוכך מתקפל

הסוכך המתקפל הוא מבין הסוככים המומלצים כיום, לסוככים המתקפלים ישנו מקום של כבוד. אנו מציעים לכם מגוון של סוככים מסוגים שונים על מנת לספק את השירות המתאים והאיכותי ביותר.

וגם כן סוככים מתקפלים וסגירות לחורף נחשבים לפופולריים מאוד בארץ ובעולם ואפשר להשיג אותם בסגנונות שונים ובטווח רחב של מחירים. 

הסוכך המתקפל ניתן לקיפול- לפתיחה או לסגירה. הסוכך המתקפל כולל שלד העשוי מאלומיניום המאפשר לו גמישות רבה במסגרת הפתיחה והסגירה, אך מצד שני יש לו חוזק ועמידות ברמה גבוהה.

הסוכך המתקפל משלב במסגרתו טכנולוגיות חדשניות ההופכות את הסוכך לפתרון החזק והאיכותי מאוד. אפשר לפתוח ולסגור את הסוכך באופן ידני וגם באופן אוטומטי. 

ותפעול חשמלי היא באמצעות לחיצת כפתור פשוטה על גבי שלט הסוכך. ניתן לשלוט בסוכך באמצעות השלט או המתג החשמלי, וליהנות מסגירה הרמטית ומהגנה מלאה.

היתרונות של הסוכך המתקפל 

לסוכך המתקפל יש המון יתרונות שנחשבים לפתרון הצללה המבוקשים ופופולאריים מאוד בעולם כולו. והנה כמה יתרונותיו על הסוכך המתקפל:

  • הסוכך המתקפל מספק הגנה מפני קרני השמש החזקות וגם מפני הגשם השוטף.
  • מידת האיכות שלו חזקה מאוד, הוא מסוגל להתמודד עם תנאי מזג אוויר שונים, וגם תנאים קיצוניים במיוחד. יכולים להתקין אותו בכל מקום, ובעיקר במקומות בהם קרינת השמש חזקה רו כמות הגשמים מאוד חזקה.
  • התפעול של הסוכך פשוט יותר.
  • הסוכך החשמלי תפעולו נעשה על ידי לחיצת כפתור לבד, הסוכך הידני התפעול שלו נעשה במנואלה.

הפתרונות האלה ניתן להתאמה אישית, בהתאם לצרכים של המקום עצמו והלוקח הרוכש אותו.

הסוכך המתקפל יכול להיות הפתרון הטוב ביותר ובמיוחד שניתן לשלב בו עיצוב לוגו ואלמנטים עיצוביים בסגנונות שונים.