ד"ר מרקיזה

סגירת מרפסת לחורף

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר:

סגירת מרפסת לחורף

סגירת מרפסת לחורף תסגור בצורה הרמטית את המרפסת שלכם ומומלצת בעיקר לקראת החורף.

סגירת חורף יכולה להיעשות גם אם יש לכם פרגולות או כל מיני פתרונות הצללה אחרים במרפסת שלכם.

סגירת חורף יכולה להתאים בבתים פרטים אבל גם בהרבה בתי עסק כמו מסעדות ובתי קפה שיוכלו לתת ללקוחות לשבת בחצר גם בחודשי החורף.

הגודל של סגירת חורף יהיה תואם באופן אישי או למרפסת בו תרצו לבצע זאת כאשר סגירת החורף יכולה להיות ולהיתמך על קיר קיים או באמצעות עמודים בלבד או בשילוב של שני הדברים יחד.

עלות סגירת חורף למרפסת

עלות סגירת חורף או מחירי מרקיזות חייב להיקבע על ידי בעל מקצוע שיתרשם מהמרפסת, מהצרכים והרצונות שלכם וכך ייתן לכם הצעת מחיר באופן אישי.

ככלל, העלות של סגירת חורף תיקבע לפי גודל המרפסת שיש לסגור, לפי סוג ודגם סגרת החורף האפשרי והמועדף עליכם ויכולות להיות תוספות על שדרוגים ודברים ייחודים שתירצו.

בנוסף תצטרכו לשלם עבור התקנת סגרת חורף למרפסת אולם הרבה מהחניות או בעלי מקצוע בתחום יכלילו בהצעת המחיר גם את עלות ההתקנה. 

ברוב המקומות תוכלו לבקש מבעל המקצוע שייתן לכם הצעת מחיר מפורטת, ללא עלות על סמך הנתונים והרצונות שלכם מסגירת חורף וככה תוכלו לדעת מראש את העלויות המדויקות לכך ואף לבצע השוואת מחירים בין כמה מקומות והצעות ולבחור את ההצעה המתאימה לכם.   

היתרונות בסגירת מרפסת לחורף

היתרון המרכזי בסגירת חורף הוא היכולת להשתמש וליהנות מהמרפסת גם בזמנים של קור וגשמים מבלי שצריך בדרך כלל להוציא אישור על כך מהרשויות המקומיות.  

בנוסף, סגירת חורף יכולה להביא איתה שדרוג, יופי וקסם נוסף למקום, היא יכולה להיות במספר צבעים או שחלק ממנה יכול להיות שקוף ובעיצובים שונים. 

התקנת סגירת חורף לא לוקחת הרבה זמן ובדרך כלל תעשה בתוך יום אחד, כאשר רוב המקומות יתנו לכם אחריות מלאה על סגירת חורף וככה תוכלו להיות בטוחים באיכות שלה.