ד"ר מרקיזה

סגירת חורף מסעדות

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר:

סגירת חורף מסעדות

סגירת חורף תאפשר לכם להפוך את המרפסת והחלל החיצוני במסעדה שלכם למקום ישיבה שימושי גם בימי החורף.

סגירת החורף מאפשרת לשמור על החלל החיצוני יבש ונעים בכל זמני השנה, ולאפשר לסועדים להנות משלל אפשרויות הישיבה הקיימות.

זהו פתרון שמסעדות ועסקים רבים משתמשים בו כדי לחבר בין חלקי המקום, לשפר את הנראות החיצונית שלו, ובעצם פתרון שמאפשר לך לנצל את שטחי המסעדה ולהשתמש  בחלל החיצוני בלי קשר למזג האוויר.

במסעדות יש רצון לתת את השירות הטוב ביותר גם מבחינת נוחות, זה יאפשר לכם לא רק לחבר את החלל החיצוני לפנימי אלה גם לקרר אותו ולחמם אותו במידת הצורך ובעצם לאפשר נוחות מרבית לסועדים בו.

יתרונות סגירת חורף

סגירת חורף זו נאה בין סגירה זמנית כלומר כשמגיע הקיץ ואין בה כבר צורך ניתן לקפל אותה ביעילות ובנוחות עד לשימוש הבא, והיא בדרך כלל עשויה מבדים המותאמים לכל המצבי המזג האוויר ומחירה נא בדרך כלל בין 400-500 שח למ"ר.

לעומתה ישנה האפשרות של סגירה קבועה העשויה מחומרים יותר חזקים כמו ברזל ואלומיניום המתאימה גם כמו סגירה מתקפלת לכל העונות, ומחירה בשוק נא בין 300-500 שח למ"ר.

סגירת חורף מיועדת לעמוד בתנאי מזג אוויר כבדים, בגשם, בשמש, באבק ועוד.

על מנת להשתמש בחלל כחלל סגור וכחלק מהמסעדה לכל דבר, חשוב שהוא יהיה מבודד, דבר זה תלוי באיכות החומרים ומיקום החלקים.

מה גם שישנם אפשרויות רבות בשוק עבור מרקיזה ושימושים למרקיזות..

התקנת סגירת חורף

ולכן לפני שפונים לסגור עסקה כדאי לפנות למקור מוסמך אשר ישלחו אדם מקצועי לבדוק איזה סגירה תתאים עבור המסעדה שלך לפי גודל החלל החיצוני רצונך האישי ומשתנים נוספים.

ובעצם יבדוק איזה פתרון הוא האולטימטיבי ביותר עבור המסעדה שלך.

כדאי לבדוק כמובן שבית העסק איתו אתם עובדים הוא מקצועי ומשתמש בחומרים הטובים ביותר לסגירה איכותית והתאמה מרבית לשביעות רצונכם, בעצם לבדוק שמחיר מותאם למחירים הנוספים בשוק. 

מבחינה עיצובית יש הרבה סגירות חורף וניתן לבחור את הצבעים, מיקום החלונות והדלתות ובעצם להיות חלק מהתהליך, כדי שבסופו של דבר הסגירה באמת תותאם למסעדה שלך, עסקים ומסעדות רבות כבר בחרו מה איתכם?