ד"ר מרקיזה

סגירת חורף לעסקים

צרו קשר לקבלת הצעת מחיר:

סגירת חורף לעסקים

סגירת חורף עסקים: סגירה התאפשר ללקוחותכם להנות משלל חללי העסק,

החלל החיצוני הוא חלק בלתי נפרד מהעסק שלכם ואתם מחפשים פתרון שיאפשר לכם לקבל קהל גם מחוץ לעסק, בכל מזג האוויר?

סגירת חורף היא הפתרון הנפוץ ביותר לעסקים רבים בישראל,

הוא מגן על החלל החיצוני מגשם, נזילות, משמש קרינה ואבק, ומאפשר לכם לחבר את החלק החיצוני עם פנים העסק, בלי להוסיף קירות, זה פתרון קל ומעולה לשיפור העסק.

ביחד עם שיפור הנראות החיצונית שלו והגנה מרבית על הרהיטים המוצבים בחוץ, סגירת חורף איכותית תלויה בחומרים ובחלקים שמשתמשים וכמובן בעסק שמתקין.

סגירת חלל עסק

כיום מוצעות כמה אפשרויות לסגירה של החלל החיצוני של העסק, ישנם כמה אפשרויות זמניים המתקפלים בקיץ ועשויים לרוב מבדים המותאמים לכל מזג האוויר, ופתרונות קבועים העשויים מברזל ואלומיניום.

כל פתרון שמוצע כיום יכול להיות הפתרון בשביל העסק שלכם, ההבדל העיקרי בין השניים שכדי להתקין סגירה מתפקלת אין צורך באישור מיוחד, וכדי להשיג סגירה קבועה צריך לתאם זאת עם העירייה ולקבל אישור.

כדי להשיג את הפתרון הטוב ביותר עבור העסק שלך, רצוי להתייעץ עם גורם מוסמך, המחירים שמוצעים בשוק משתנים כמובן בין סוגי הסגירות השונות וגודל המרפסת.

סגירה מתקפלת תעלה בין 400-500 שח למ"ר, בעוד שסגירה קבועה תעלה בין 300-500 שח למ"ר,

כמובן שיש אפשרויות עיצוב רבות כדי להתאים את העיצוב לעסק שלך ולשביעות רצונך.

סגירת חורף מעוצבת

ישנם בתי עסק רבים המתמחים כיום בסגירות חורף לעסקים, והם יעזרו לכם לקבוע את ההחלטה הטובה והמתאימה ביותר לעסק שלהם המתאימה גם לתקציב שלכם ולעיצוב של בית העסק שלכם,

לפני קיום העסקה צריך באמת לוודא שהעסק בו בחרתם הוא מקצועי ומשתמש בחומרים הטובים ביותר כדי שלא יהיו נזילות.

וכדי שתקבלו מחיר שלא נמוך ממה שמוצע בשוק ולא גבוה מידי בעצם מחיר שמותאם בדיוק לעבודה שניתנת כדי שתקבלו את השירות הטוב ביותר, ביחד עם המחיר העבודה והחומרים בהם משתמשים.

מהיום תוכלו לנצל את החלל החיצוני של העסק שלכם ולתת ללקוחות שלהם הנאה מרבית, כמובן שדבר זה יכול להועיל לעלות הכנסות לשפר את נראות העסק, ולהגדיל את נפח המקום.

עסקים רבים כבר החליטו על פתרונות הצללה נוספים מה איתכם?